Get Adobe Flash player

Drukuj

IV Talent Show już za nami

Gdy pięć lat temu p. Kinga Domańska i p. Lucyna Kosińska postanowiły zorganizować w Gimnazjum nr 1 w Szczecinku program wzorowany na projekcie, który doczekał się swoich wersji w wielu krajach na świecie, nie spodziewały się, że spotka się on z tak wielkim odzewem i zainteresowaniem ze strony młodzieży.

Szkolny Talent Show miał promować rozmaite talenty uczniowskie. Począwszy od pierwszej edycji zawsze do udziału zgłaszało się kilkudziesięciu wykonawców. Podobnie było i tym razem. 12 maja 2017 r. Talent Show odbył się w naszej szkole już po raz czwarty.

Tegoroczna edycja różniła się jednak od poprzednich, ponieważ odbyła się w ramach realizacji międzynarodowego Projektu „Erasmus+”, dzięki czemu została sfinansowana część działań związanych z imprezą.

W tym roku zatem impreza urosła do rangi międzynarodowej, ponieważ oprócz utalentowanych uczniów naszego gimnazjum w konkursowe szranki stanęli także goście z zaprzyjaźnionych czeskich, tureckich, hiszpańskich i włoskich szkół. Nasi gimnazjaliści poczuli nieco większy respekt i tremę niż w latach ubiegłych. Wszak inaczej występuje się przed rodzimym audytorium – wśród „swoich” – a inaczej, gdy publiczność staje się... międzynarodowa. Okazało się przy okazji, że język nie był wcale przeszkodą nie do pokonania w porozumiewaniu się, gdy w grę wchodzą wspólna zabawa, radosna i miła atmosfera, zdrowa konkurencja i atrakcyjne nagrody.

ZAPRASZAMY DO GALERII

Drukuj

III TALENT SHOW już za nami...

Już po raz trzeci w naszej szkole odbyła się impreza promująca rozmaite talenty uczniowskie. 12 czerwca 2015 r. o godzinie 14:30 oficjalnie rozpoczęła się trzecia edycja szkolnego „Talent Show”. Organizatorkami i pomysłodawczyniami imprezy są p. Kinga Domańska i p. Lucyna Kosińska. Dotychczasowe edycje spotykały się z bardzo pozytywnym odbiorem. Każdorazowo uczestniczyło w nich ok. 20 wykonawców. Podobnie było i w tym roku - napłynęło kilkanaście zgłoszeń. Podczas konkursowych prezentacji można było obejrzeć występy wokalne (od piosenki z gatunku protest song- przez pop – wzruszające ballady – po biesiadne lub piosenkę śpiewaną po japońsku), recytację, efektowny pokaz yoyowania czy występy z towarzyszeniem... kubków.

ZAPRASZAMY DO GALERII

Copyright © 2017 Gimnazjum nr 1. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.