Get Adobe Flash player

eTwinning 2015 r.

Drukuj


Odznaka Jakości dla międzynarodowego projektu.

8 września 2015 r. międzynarodowy projekt "Turystyka i przedsiębiorczość" realizowany z portugalskimi i chorwackimi partnerami przez obecną klasę II d (Natalia Apiecionek, Damian Biesiada, Julka Bojanowska, Natalia Chodorowska, Magda Chojecka, Bartek Gołubowicz, Klaudyna Grzybek, Ala Iwanek, Weronika Kotwica, Maciek Kowal, Magda Kowal, Julka Łosek, Kacper Łosiewicz, Damian Nowakowski, Kacper Obuchowicz, Liwia Piotrowska, Michał Podgórski, Mateusz Przybysz, Sebastian Sędziejewski, Kajetan Skolmowski, Małgosia Starzyk, Kasia Szczuczko, Bartek Szymanek, Nikola Wajszys, Martyna Żółciak) pod opieką wychowawczyni Agnieszki Pietnoczki oraz nauczycieli języka angielskiego: Ewy Dyl i Kingi Domańskiej zdobył Krajową Odznakę Jakości eTwinning.

eTwinnng 2014 r.

Drukuj


eTwinning to międzynarodowa platforma dla nauczycieli w Europie pozwalająca na nawiązywanie kontaktów, współpracę przy projektach i dzielenie się pomysłami dotyczącymi pracy z dziećmi i młodzieżą w europejskich szkołach. W naszej szkole od kilku lat prowadzone są projekty na owej platformie, a dzięki nim imię naszej szkoły jest promowane w środowisku edukacyjnym na całym kontynencie.

eTwinnng 2012 r.

Drukuj

 

Gimnazjum nr 1 im. Zjednoczonej Europy, jako jeden z uczestników projektu "Wasteland", zainicjowało założenie wiki na międzynarodowej platformie eTwinning. Dzięki temu każdy z partnerów uzyskał certyfikat eTwinning Label oraz możliwość umieszczenia logo eTwinnngu na swojej stronie.

Wiki służy do porozumiewania się na odległość, komunikowania się między uczniami i nauczycielami, umieszczania materiałów związanych z projektem i popularyzacją wiedzy na jego temat. Postępy naszej wspólnej, międzynarodowej działalności można obserwować w przestrzeni TwinSpace pod adresem:

http://new-twinspace.etwinning.net/web/p85557/welcome

                                                                                                                                Agnieszka Pietnoczka

 

 

Europejskie partnerstwo szkół

Drukuj


W roku szkolnym 2011/2012 nasza szkoła wzięła udział w kolejnym międzynarodowym projekcie na platformie eTwinning.

Koordynatorem projektu była Agnieszka Pietnoczka - nauczycielka języka polskiego, a jego tytuł brzmiał "My favorite food - cooperative culinary blog". Tym razem projekt polega na współpracy z jedną ze szkół francuskich College Varsovie z miejscowości Carcassonne. Do pracy przystąpili uczniowie z klasy I "a" w liczbie 11, jedna uczennica z klasy I "b" oraz nauczyciele języka angielskiego, świetnie dopingujący swoich uczniów: K. Domańska, E. Dyl i I. Królak.

Copyright © 2017 Gimnazjum nr 1. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.