Get Adobe Flash player

Osiągnięcia szkolne

Drukuj

Kolejny sportowy sukces

Piłkarki nożne z Gimnazjum nr 1 w Szczecinku dużym sukcesem zakończyły udział w Gimnazjadzie zajmując 4 miejsce w Województwie Zachodniopomorskim, w finałowej rozgrywce uległy przeciwniczkom, które na co dzień występują w klubach sportowych grających w drugiej lidze kobiet. Po drodze wygrały rozgrywki powiatowe, regionalne, w półfinale wojewódzkim wywalczyły awans do finału, który odbył się w Wałczu. Drużyna  G1 wystąpiła w następującym składzie: kpt. Klaudia Popiel, Patrycja Bobyk, Liwia Piotrowska, Izabela Król, Anna Rybińska, Alicja Rybińska, Aleksandra Gręźlikowska, Natalia Massowa, Michalina Kosior, Martyna Boba, Karolina Pietrzyk. Opiekunem i trenerem jest Szymon Ochocki. Życzymy dalszych sukcesów.

Drukuj

Sukces naszych sportowców

W dniu 13 czerwca 2017 roku nasi sportowcy uczestniczyli w Finałach Wojewódzkiej Gimnazjady w Indywidualnych Zawodach w Lekkiej Atletyce, które odbyły się w Białogardzie. Młodzi sportowcy, podopieczni nauczycieli wychowania fizycznego, Małgorzaty Rodziewicz i Lecha Chwedczuka, zajęli najwyższe miejsca i  zdobyli medale. Złoty medal w biegu 110m - Natan Frąckiewicz, srebrny medal w biegu na 110m przez płotki - Igor Szelągowski, brązowy medal w biegu na 80m przez płotki - Magdalena Tomczak - Gołowicz.

GRATULUJEMY SUKCESU!

Drukuj

Złoto na Gimnazjadzie

Dużym sukcesem może pochwalić się nasza reprezentacja biegaczy. Podczas XXIII Mistrzostw Powiatu w Indywidualnych Zawodach Lekkoatletycznych, sportowcy reprezentujący Gimnazjum nr 1 zdobyli najwyższe trofea.

Podopieczni nauczycieli wychowania fizycznego, Małgorzaty Rodziewicz i Lecha Chwedczuka wykazali się znakomitym przygotowaniem. Dzięki swoim wynikom zakwalifikowali się do zawodów wojewódzkich. Sukces odnieśli: złoty medal w biegu 110 m  przez płotki - Natan Frąckiewicz, srebrny medal - Igor Szelągowski; w skoku w dal złoty medal - Jakub Bartczak; w biegu na 600 m złoty medal - Patrycja Nerć; w biegu na 100 m złoty medal -  Julia Pacałaty; w biegu na 300 m złoty medal - Iza Król; w pchnięciu kulą brązowy medal - Michalina Kosior; sztafeta chłopców - złoty medal.

Gratulujemy zawodnikom i ich opiekunom.

Drukuj

I edycja English Talent Contest

19 maja 2017 r. w sali kina "Wolność" odbyła się I edycja English Talent Contest, której organizatorem był Zespół Szkół Społecznych STO w Szczecinku. Impreza skierowana była do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych Szczecinka i okolic. Uczestnicy prezentowali swoje talenty wykonując stand up lub piosenkę w języku angielskim. Do kategorii gimnazjum zgłosiło się 15 uczestników, z czego naszą szkołę reprezentowało 4 wykonawców przygotowanych przez p. Lucynę Kosińską. Jak się okazało po ogłoszeniu werdyktu, wszyscy zostali zauważeni przez jury i uhonorowani nagrodami i dyplomami.

I tak, wyróżnienia otrzymali: zespół Tonacja oraz Zuzanna Dubiniec, a tytuł laureata otrzymały: Julita Kubiak oraz Julia Łosek.

Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Drukuj

Kolejna Gimnazjada - kolejny sportowy sukces!

Podczas Powiatowej Gimnazjady Szkolnej Ligi LA w kategorii dziewcząt i chłopców, zawodnicy z Gimnazjum nr 1 im. Zjednoczonej Europy w Szczecinku znowu stanęli na najwyższym podium. Rozgrywki lekkoatletyczne odbyły się w Szczecinku, w dniu 16 maja 2017 r. Reprezentacja dziewcząt zajęła II miejsce, a chłopcy stanęli na najwyższym podium, zajmując I miejsce. Tym samym nasi zawodnicy zakwalifikowali się do zawodów wojewódzkich, które odbędą się w Goleniowie. Lekkoatletom z Gimnazjum nr 1 - gratulujemy. Uczniów przygotowali nauczyciele wychowania fizycznego - Małgorzata Rodziewicz oraz Lech Chwedczuk.

Drukuj

Sukces drużyny piłkarzy ręcznych

W dniu 12 maja 2017 r. w hali przy ulicy Wiatracznej w Szczecinku odbyła się "Wiosenna edycja turnieju Handball Cup 2017". W rozgrywkach wzięły udział zespoły chłopców z rocznika 2002 z Koszalina, Świdwina, Szczecina i ze Szczecinka - gospodarza turnieju.

Sukces w rozgrywkach odnieśli nasi zawodnicy, podopieczni nauczyciela wychowania fizycznego Mariusza Jaroszyńskiego. Sportowcy z Gimnazjum nr 1 zajęli wysokie III miejsce. Gratulujemy!

Drukuj

Piosenka ekologiczna - wyśpiewany sukces!

W kwietniu 2017 r. w kinie "Wolność" odbył się Miejsko - Gminny Konkurs Piosenki Ekologicznej pt. "Co w przyrodzie gra?". Tematyka konkursu obejmowała piosenki o przyrodzie i ekologii. Wykonawcy występowali w kategoriach wiekowych od przedszkolaków do uczniów szkół średnich.

Gimnazjum nr 1 reprezentowały solistki i zespół "Tonacja" prowadzony przez panią Lucynę Kosińską - nauczyciela muzyki. Nasze wokalistki pięknie zaprezentowały swoje talenty muzyczne, zajmując najwyższe miejsca w konkursie. I miejsce przypadło Zuzannie Dubiniec i piosenkę pt. "Sama natura". II miejsce zajęła Julia Łosek i piosenka pt. "Cuda natury". Gratulujemy!

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.